• Булевар Србија бр 2, 1000 Скопје

φ 160/90 Димоводно колено 90 степени Primus

887.00 ден

Енерго Систем го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
SKU: 310008 Категорија