• Булевар Србија бр 2, 1000 Скопје

φ 80 Димоводен дихтунг за печки на пелети Primus

30.00 ден

Енерго Систем го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
SKU: 310063 Категорија