• Булевар Србија бр 2, 1000 Скопје

1/2″ – 3/8″ Поцинкуван Редуцир – AMD Steel (art. 241)

30.00 ден

Енерго Систем го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
SKU: 270553 Категорија