• Булевар Србија бр 2, 1000 Скопје

φ 80х1000 мм Димоводна цевка за печки на пелети Primus

856.00 ден

Енерго Систем го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
SKU: 310047 Категорија