• Булевар Србија бр 2, 1000 Скопје

Клизна шипка со туш рачка Phila Black N375BL – B

1,696.00 ден

Енерго Систем го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
SKU: 249329 Категорија