• Булевар Србија бр 2, 1000 Скопје

120 L со 1 спир. Лев + греач Бојлер Tesy

13,421.00 ден

Енерго Систем го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
SKU: 345447 Категорија