• Булевар Србија бр 2, 1000 Скопје

1500 L 2 спирали Комбинирани бојлери (поголеми) Елдом

151,484.00 ден

Енерго Систем го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
SKU: 344026 Категорија