• Булевар Србија бр 2, 1000 Скопје

50L 1″ 10bar Експанзиони садови стандардни Elbi

4,317.00 ден

Енерго Систем го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
SKU: 150063 Категорија